Letňany

Městská část Letňany je hojně vybavena dětskými hřišti. Největší a nejmodernější leží na sídlišti nedalo ulice Tupolevovy.

Popis

Dětské hřiště náleží k rozsáhlému sportovnímu komplexu <b>(46)</b>, který je oplocen. Hřiště se skládá z několika částí. Najdeme zde např. lanovou pyramidu, skluzavku či domek s pavoučí sítí. Uvnitř areálu bylo vytvořeno několik umělých kopců. Dva z nich spojuje lanový most, takže děti přechází několik metrů nad terénem. Povrch hřišť tvoří kačírek a pryžové desky. Zastíněny jsou pouze některé z atrakcí. Posedět můžeme v altáncích. Součástí komplexu jsou tři volně přístupná hřiště s umělým povrchem na košíkovou, fotbal nebo nohejbal. Stojí zde také stůl na ping-pong.

Doporučujeme

Příjemné osvěžení může přinést návštěva aqua a fitness centra Lagoon, které je vzdálené cca 300 m. Bližší informace na: <a href='http://www.letnanylagoon.cz' target='_blank'>www.letnanylagoon.cz</a>.

Sociální zařízení

Voda ano - hydrant vně areálu (v době naší návštěvy - srpen 2013 mimo provoz), chemické WC.

Občerstvení

Širokou škálu občerstvení nabízí Obchodní centrum Letňany, vzdálené asi 500 m. Je zde několik restaurací, řetězce rychlého občerstvení i dětský koutek.

Doprava

Stanice Tupolevova. U zastávky se nachází parkoviště.